O společnosti

Zjistěte, kdo jsme a co vám můžeme nabídnout.

Aktuality

Vyzkoušejte si videokonferenci na 14 dní ZDARMA!

image

Využijte jedinečné příležitosti a vyzkoušejte si videkonferenci Lifesize Cloud na 14 dní ZDARMA s veškerými funkcemi a benefiny, které vám může nabídnout. Produkty Lifesize jsou navrženy s ohledem na extrémní jednoduchá při jejich používání a stejně tak registrace do služby Lifesize Cloud je velice snadná a nezabere vám více jak minutu. 

Registrujte se ZDE.

XenMobile 9.0 je venku!

image

Uživatelský prožitek je jedním z těch slůvek, která se všichni prodejci EMM snaží vložit do svých marketingových materiálů a obsahu. Ale uživatelský prožitek je více než jen pěkné obrázky. Citrix XenMobile 9.0 je z velké části zaměřen právě na uživatelský prožitek a jeho zlepšení díky přepracovanému rozhraní, novým aplikacím produktivity a intergovaným funkcím, které umožňují uživatelům pracujícím z terénu vytvořit aerodynamické pracovní postupy a plnit mobilní pracovní úkoly v menším počtu kroků. Když mluví o uživatelském prožitku, máme na mysli celkový součet těchto interakcí, které firemní uživatel provede se svým mobilním zařízením, včetně společných pracovních postupů, které jsou nezbytné pro produktivitu.

Kromě zjednodušení pracovních postupů je uživatelský prožitek úzce spjat s výběrem zařízení. Pokud jde o zařízení se kterým pracujeme, každý preferuje to, které používá ve svém každodenním životě. BYOD by neměla omezovat možnost výběru zařízení. Práce na zařízení, na které jste zvyklí a která vám vyhovuje, je stejně důležitou součástí vašeho uživatelského prožitku. Kromě naší současné podpory pro iOS a Android zařízení přináší XenMobile 9.0 EMM funkce a podporu pro Windows Phone 8.1.

Je něco víc frustrující a nervy drásající, než rychle se vybíjející zařízení a omezená možnost jeho dobití. Jeden z častých dotazů ohledně EMM je, jaký mají dopad na životnost baterie mobilního zařízení. S každou novou verzí XenMobile se výrazně zlepšuje jeho schopnost efektivního využití baterie zařízení. XenMobile 9.0, pomocí nové aplikace na pozadí Refresh, nabízí až 83% zlepšení v používání baterie.

Vize o produktu XenMobile se můžete dočíst ZDE.

Představujeme Citrix Workspace Suite.

image

Podniková mobilita už nikdy nebude stejná. Citrix Workspace Suite poskytuje bezpečný přístup k aplikacím, desktopům, datům a službám z jakéhokoliv zařízení a přes jakoukoli síť. Uživatelé tak získají potřebnou svobodu a flexibilitu k tomu, aby si mohli zvolit způsob práce, který jim vyhovuje nejlépe.

Cisco používá Citrix Workspace Suite ve svém „ Cisco Mobile Workspace Solution with Citrix“ k doručení and-to-end řešení, které odstraňuje složitosti spojené s budováním infrastruktury podnikové mobility.

Fujitsu’s WorkPlace Anywhere s Citrix Workspace Suite přináší smíšené řízení služeb, které uživateli umožňuje pracovat kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení, které si zvolí a které mu umožní zvýšit produktivitu práce.

Více o Citrix Workspace Suite si můžete přečíst ZDE.

Lifesize představil Lifesize Cloud

image

Nejjednodušší a uživatelky nejpřívětivější cloudovou videokonferenční službu, která vás okamžitě připojí k videokonferenci z konferenční místnosti nebo z vašeho mobilního zařízení. Více o Lifesize Cloud si můžete přečíst zde: http://www.onspace.cz/produkty/lifesize/cloud/

Vyšel nový NetScaler 10.5

image

NetScaler 10.5 je nyní k dispozici s hromadou nových funkcí! Podívejte se, co je nového ZDE.

Společnost Cisco integruje Citrix NetScaler do portfolia Cloud Network Services

image

Společnost Cisco oznámila rozvoj strategie síťových služeb pro virtuální a cloudové sítě začleněním přední technologie Citrix NetScaler Application Delivery Controller (ADC) do portfolia Cisco Unified Fabric Cloud Network Services.

Nejlepší virtuální application delivery controller bude úzce propojený do virtuální síťové struktury Cisco, aby umožnil flexibilní zřizování výkonných síťových služeb. Citrix NetScaler 1000V bude prodávaný společností Cisco a celosvětovými partnery společnosti a globálně bude podporovaný technickým asistenčním centrem společnosti Cisco.

Architektura cloudových síťových služeb společnosti Cisco je navržená tak, aby zjednodušovala a urychlovala nasazování cloudové sítě bez kompromisů, které se často hledají mezi bezpečností a aplikačními službami, jež klíčová data centrálních aplikací vyžadují.

Řešení sestává z komplexního portfolia integrovaných síťových služeb, jež jsou v souladu s jednotlivými aplikacemi, a zabezpečení je navrženo pro virtuální a cloudové prostředí. Přidání Citrix NetScaler 1000V umožní službám cloudových sítí společnosti Cisco inteligentní způsob doručování aplikací. Tento sjednocený integrovaný přístup představuje další část vývoje u ADC technologií, což podstatně mění možnosti a umožňuje jedinečnou integraci do síťové infrastruktury Cisco, která je nepřekonatelná jakoukoliv jinou ADC technologií na trhu.

Tato spolupráce naplňuje vizi představenou na Citrix Synergy 2012 v Barceloně, kdy obě společnosti oznámily plánované rozšíření jejich strategické aliance v rámci tří hlavních pilířů: cloudu, mobility a networkingu. Cisco a Citrix dodržují slib a mění vizi v realitu s touto první vlnou přidaných inovací v rámci služeb týkajících se doručování aplikací.


Klíčové body vzájemné spolupráce:

1. Integrované řešení: vzájemné propojení technologií Cisco a Citrix v rámci jednoho integrovaného řešení pomůže podnikům i poskytovatelům služeb doručovat skutečnou automatizaci cloudových služeb, urychlí nasazování služeb a zjednoduší networkingové služby.

2. Jednoduché poskytování díky Nexus 1000V: na rozdíl od jiných ADC, Citrix NetScaler 1000V bude integrovaný v rámci platformy cloudových služeb Cisco Nexus 1100 a vložení architektury služby vPath umožní jedinečné spojení s Nexus 1000V. Technologie vPath společnosti Cisco umožňuje hladké přidání aplikačních služeb, jako například NetScaler, do virtuálních a cloudových sítí.

3. Hladké nasazení s Nexus 7000: součástí spolupráce Cisco a Citrix v rámci datového centra nové generace a cloudové architektury je služba Citrix NetScaler SDX doručující networkingovou platformu a hardware Citrix NetScaler MPX na hardwarové bázi linie ADC, který bude v budoucnosti také připojený k sérii switchů Cisco Nexus 7000. Tato schopnost umožní zákazníkům výhody v podobě vyšší odolnosti, instalaci zapojení a spuštění, zdokonalené agility a zvýšený přínos investice do switchů i ADC.

4. Vzájemná operabilita díky rozšířeným službám cloudových sítí: v rámci Cisco Nexus 1000V bude dostupné kompletní portfolio služeb ve virtuálním síťovém prostředí. To zahrnuje ASA 1000V Cloud Firewall, virtuální firewall Virtual Security Gateway, virtuální optimalizační řešení Wide Area Application Services WAN, virtuální Cisco Prime Network Analysis Module a Cloud Services Router 1000V. Portfolio také zahrnuje nabídku nejlepších virtuálních služeb dodávaných třetími stranami, které jsou do struktury hladce integrované. Citrix NetScaler 1000V bude hladce koexistovat a spolupracovat s celou skupinou služeb v rámci Cisco Cloud Network Services.

5. Doručování aplikací v rámci sjednoceného datacentra: Cloud Network Services tvoří strategii služeb v rámci virtuální sítě širší struktury Cisco Unified Data Center, která spojuje hladkou virtualizovanou architekturu a výpočetní servery připravené pro cloud (Unified Compute Servers), síťovou konstrukci (Unified Fabric) a automatizaci platformy (Unified Management). Tato nová sada nabídky doručuje služby Intelligent Application Delivery do celkové soustavy Unified Data Center společnosti Cisco.

6. Zjednodušení Go-to-Market: Cisco a Citrix také spolupracují na iniciativách go-to-market, jež zahrnují zveřejnění referenčních dokumentů Cisco Validated Design (CDV), aby pomohly zákazníkům získat plné využití strategie Cisco`s Unified Data Center.

Profil

Jsme ryze českou, dynamicky se rozvíjející společností, za plné účasti soukromého kapitálu. V současnosti je našim primárním zaměřením komplexní dodávka podnikových řešení, služeb a zboží v oblasti informačních a komunikačních technologií. Speciálně se soustředíme na oblast videokonferenční techniky a podnikové virtualizace, mobility, jenž se stala od roku 2010 stěžejní součástí námi nabízeného portfolia služeb a řešení.

Šíříme filozofii nezávislého přístupu k aplikacím/desktopům, podnikové mobility a cloud computingu. Jsme součástí těchto technologických trendů a zákazníkům umožňujeme okusit zcela nový způsob přístupu k práci, mobilni pracovni styl.

Záměrem bylo vytvořit společnost, která bude vynikat svojí specializaci v této oblasti prohloubenou zkušenostmi, spojením profesionálního týmu odborníků a osvědčených technologiích od renomovaných výrobců Citrix, VMware a Microsoft, precizní metodikou realizace projektů a především spokojenými zákazníky, u kterých naplníme jejich očekávaní.

Dlouhodobé vztahy s našemi zákazníky, jenž stavíme na vzájemné důvěře, a jejich spokojenost, jsou pro nás tím nejcennějším.

Kariéra

Máte zájem pracovat v moderní společnosti, kde vysoké cíle, svoboda a přátelský kolektiv jsou základními charakteristickými vlastnostmi týmu profesionálů, realizující projekty, které podnikům umožní definovat zcela nový, inovativní přístup k práci, kde mobilta hraje tu nejdůležitější roly? Poté si prohlédněte naši aktuální nabídku volných pracovních míst a neváhejte nás kontaktovat na adrese kariera@onspace.cz

V současné chvíli neevidujeme žádná volná pracovní místa.