Služby a řešení

Objevte aktuální nabídku nabízených služeb a řešení

Virtualizace

Jednodušší, rychlejší a celkově efektivnější správa serverů, desktopů a aplikací s vysokou měrou investičních a provozních úspor.

Mobilita

Chraňte firemní data a zvyšte produktivitu na jakémkoliv zařízení díky nástroji pro zabezpečení, správu a podporu mobilních zařízení.

Cloud

Umožněte podniku expandovat na automatizované platformě s vysokou měrou úspory nákladů na správu a provoz cloudového řešení.

Videokonference

Využívejte videokonference jako moderní způsob multimediální komunikace, který šetří čas a náklady bez nutnosti stálého cestování.

Kolaborace

Spolupracujte, komunikujte, či školte z jakéhokoliv místa, sdílejte snadno mezi sebou informace a šetřete čas a náklady za cestování.

Monitoring PC

Chraňte svá data a zdroje podniku před jejím zneužitím, mějte své PC stanice stále pod kontrolou a problémy řešte operativně.

Konsolidace

Zjednodušte správu podnikových technologií se zavedením prvků automatizace, dosáhněte velkých finančních úspor za provoz/správu IT.

Servisní služby

Postaráme se vám o plynulý chod celé vaši podnikové IT infrastruktury, optimalizujeme ji a prokazatelně snížíme její provozní náklady.

Je toho více, co pro vás můžeme udělat

Snažíme se zákazníkům vyjít vstříce, a proto poskytujeme i řadu dalších služeb a řešení, které pomohou k tomu, aby IT fungovalo ještě lépe. Služby a řešení poskytujeme na klíč, proto neztrácejte čas nehledáním řady jiných dodavatelů a využijte naší nabídky, která vám řadu těchto problémů vyřeší. Rádi vám výjdeme vstříc.

Dodávky hardware a software - dodávky širokého spektra produktů IT dle potřeb zákazníka.

Sítě a komunikační infrastruktura - návrh podnikových sítí LAN a síťí WAN, bezdrátové komunikace, zabezpečení typu Firewall/VPN/IPS/UTM, vzdálený přístup pro propojení poboček, IP telefonie.

Monitoring a správa IT - outsourcing IT zahrnující správu serverů, sítí, desktopů a mobilních zařízení, monitoring dílčích částí IT infrastruktury

Bezpečnost IT - bezpečnostní audity, zabezpečení vnější komunikace, ochrana před viry/spamem a únikem dat, šifrování dat, řízení identit a bezpečnostních událostí

Vývoj software - zakázkový vývoj software na míru potřebám podniku s možností využití různých platforem zahrnujích mobilní zařízení.