Kolaborace

Jednoduše spolupracujte odkudkoliv a kdykoliv

V dnešní době se IT řešení mohou stát zdrojem velkých konkurenčních výhod v oblastí spolupráce pracovních týmů. Životní rytmus se stále zrychluje a lidé, kteří spolu potřebují spolupracovat jsou od sebe často vzdálení stovky kilometrů. Nové podměty na které je potřeba reagovat přicházejí nečekaně a ze všech stran. Často se stává, že firmy musejí řešit situace, pro které není určen scénář ani tým.

Na tyto situace je potřeba reagovat velmi rychle a pružně. Proto je lepší, pokud se na řešení takových situací může spolupracovat více lidí, kteří dokážou tento problém společně uchopit a vyřešit. Je proto nutné, aby tito lidé dostali do rukou nástroje, které jim pomohou navzájem sdílet informace a společně je zpracovávat a to z různých lokalit a takřka okamžitě. Právě k tomu slouží nástroje pro kolaboraci.

Důvody pro využití kolaborace

Je jedno jestli jste v kanceláří nebo na cestách, protože k tomu, aby se věci pohnuly kupředu potřebujete spolupracovat s ostatními. Díky moderním nástrojům pro pracovní kolaboraci můžete být v kontaktu a spolupracovat s vašimi kolegy odkudkoliv a kdykoliv. Web konferenční software pomáhá týmům, aby se setkávali a byli v kontaktu kdekoliv a kdykoliv. Díky tomu mohou být v kontaktu ihned a s kýmkoliv, odpadají tak časové ztráty provázené cestováním a samozřejmě také náklady s tím spojené.

Důležitou součástí kolaborace s ostatními je bezproblémový a bezpečný přístup k souborům a datům. Díky uložení souborů ve firemních cloudech nebo na podnikových serverech jsou tak data v bezpečí a snadno dostupná pro všechny členy týmů. Ti tak mohou potřebné informace snadno sdílet, nahrávat, upravovat a zasílat.

Výhody při využití kolaborace

Okamžitá spolupráce více lidí na řešení úkolů.

Úspora času a nákladů na cestování.

Snadné sdílení informací mezi jednotlivými členy týmu.

Snadnější vedení projektů s možností flexibilně reagovat na nové situace.

Lepší koordinace jednotlivých členů týmu na řešení daných úkolů.

Nabízené produkty kolaborace

Citrix GoToMeeting

Komunikujte s vašemi kolegy a zákazníky v HD kvalitě pomocí jedinečného a cenově dostupného SW nástroje pro online konference.

Citrix GoToTraining

Školte efektivně a odkudkoliv vaše zaměstnance, zákazníky, či provádějte individuální školení díky pokrokovému SW nástroji pro online tranining.

Citrix GoToWebinar

Veďte profesionální webinář přímo z pohodlí své kanceláře díky světově populárnímu SW nástroji pro vyukově zaměřené online konference.