Monitoring PC stanic

Chraňte svá data a zdroje podniku před jejich zneužitím

V dnešním době je každá společnost hnána silou konkurence k co nejefektivnějšímu nakládání s prostředky. Je tedy potřeba zajistit, aby zaměstnanci co možná nejefektivněji využívali pracovní prostředky, které jim zaměstnavatel svěřil. Monitoring se proto v dnešní době stává nutností a nezbytnou součástí firemní politiky každé firmy, které chce být ve svém oboru úspěšná.

Monitoring práce na počítači je moderní nástroj, který v rukou zkušeného managera dokáže jakékoliv organizaci ušetřit nemalé prostředky. Jeho výsledky mohou sloužit jako podklady k personálnímu a softwarovému auditu ale zároveň dokáže na zaměstnance působit jako prevence před zneužíváním pracovních prostředků k soukromým účelům

Důvody pro využití monitoringu stanic

V současné době je prioritou každé společnosti úspora nákladů. Monitoring práce na PC vašich zaměstnanců Vám poskytne ideální nástroj pro sledování veškeré jejich činnosti na počítači. Jednoduchým způsoben si tak můžete ověřit, zda pracují efektivně a zda opravdu dělají to, co mají. Díky tomuto nástroji máte na jednom místě přehled o tom, s jakými programy na počítači pracují, můžete sledovat jejich aktivitu na internetu včetně konkretních stránek a času který na nich strávili, dokážete monitorovat tisk a práci se soubory a v neposlední řadě tak můžete zjistit, zda z vaší firmy někdo nevynáší citlivá data a soubory.

Monitoring práce na PC je zkrátka ideální nástroj pro snížení nákladů, který Vám rychle a snadno poskytne cenné informace pro zefektivnění pracovních procesů. Je ideální volbou jak pro menší firmy, tak pro státní úřady a velké společnosti. Pokud hledáte způsob, jak rychle a snadno zajistit zefektivnění práce Vašich zaměstnanců, je pro Vás náš produkt ideálním řešením.

Vyhody při využití monitoringu stanic

Máte přehled o činnosti Vašich zaměstnanců při práci na počítači. Jednoduše monitorujete jejich práci s programy, soubory a tiskem, sledujete jejich aktivitu na internetu.

Máte ihned k dispozici grafické výstupy v českém jazyce, reportovací systém,možnost individuálního nastavení a intuitivního ovládání.

Vzdálená správa Vám umožní spravovat program bez nutnosti vlastního serveru a součinnosti při instalaci. Samozřejmostí jsou šifrovaná komunikace a výstupy.

Možnost okamžitého řešení problémů a krizových situací prostřednictvím operativně svolaných porad.

Jedná se o jednoduchý a finančně nenáročný způsob, jak zefektivnit pracovní procesy ve vaší společnosti.

Nabízené produkty monitoringu stanic

PC Guard

Mějte pod kontrolou ochranu dat a podnikových zdrojů vaší společnosti díky produktu PC Guard starajícího se o monitoring PC stanic.