Videokonference

Využijte videokonference jako moderní způsob komunikace

V dnešním uspěchaném a telekomunikačně poháněném světě je schopnost komunikace a spolupráce na dálku v reálném čase klíčovým prvkem k úspěchu každé organizace. Jako dodavatel v oblasti datových, hlasových a obrazových řešení pomáháme lidem prostřednictvím vyspělé konferenční technologie zvyšovat produktivitu práce a efektivněji spolupracovat napříč různým síťovým prostředím odkudkoli na zemi. I to jsou důvody, proč stále více organizací po celém světě používá výhod videokonferenčních systémů.

Naše společnost vám nabízí řešení od renomovaných výrobců, která splní veškerá vaše očekávání na poli vzájemné komunikace za použití nejmodernějších technologií. Tyto videkonferenční systémy řeší oproti konkurečním řešením také často opomíjenou věc, a to jednoduchost ovládání a snadnou, cenově dostupnou rozšiřitelnost infrastruktury o další účastníky. Dohromady se spoustou dalších výhod, které obecně videkonference přinaší, se tak jedná o ideální komunikační nástroj s uplatněním nejen v podnikové sféře.

Důvody pro využití videokonference

Videokonference představuje moderní způsob multimediální komunikace umožňuje současný přenos zvuku, obrazu a dat mezi dvěma i více účastníky. Je to také komunikace na libovolnou vzdálenost probíhající v reálném čase. Její způsob závisí na programovém vybavení. Videokonference jsou používány zpravidla v podnikatelském prostředí, kde šetří náklady na cestování. Díky schopnosti propojit více lokalit jsou schopny do značné míry nahradit například osobní setkání zaměstnanců různých poboček jedné společnosti. Videokonferenční řešení mohou k zobrazení druhé strany (případně dalších stran - v případě propojení více lokalit) využívat jak běžné počítačové monitory, tak velké obrazovky, které navozují realističtější dojem setkání.

Vyhody při využití videokonference

Významná úspora času a nákladů a odbourání rizik spojených s cestováním.

Možnost řešit svou práci a schůzky okamžitě z pohodlí své kanceláře, z domova nebo na cestách.

Efektivnější spolupráce a častější kontakt uvnitř týmu, napříč celou organizací, s partnery a zákazníky.

Možnost okamžitého řešení problémů a krizových situací prostřednictvím operativně svolaných porad.

Zvýšení konkurenceschopnosti formou zrychlení rozhodovacích procesů, reakcí na změny v tržním prostředí a akcelerací obchodních transakcí.

Nabízené produkty videokonference

LifeSize Cloud

Vyzkoušejte extrémě snadno ovladatelné cloud videokonferenční řešení, které tvoří pospolu s jednotkami Icon prvotřídní produkt.

LifeSize Icon Series

Objevte sílu Smart Video díky revolučním jednotkám Icon, radikálně zjednodušené videokonferenci s vysokou užitnou hodnotou.

LifeSize 220 Series

Začněte využívat výhod konferenčních jednotek 220, spolehlivého a osvědčeného řešení ve světe videokonferenční techniky.

LifeSize UVC Platform

Virtualizovaná a plně integrovaná videokonferenční infrastruktura UVC pro dokonalou kontrolu a flexibilitu, představujeme vám UVC Platform.